Browsing by Author Кушнір, Л.Д.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2021Вплив небулайзерної терапї на перебіг бронхіальної астми та хронічного обструктивного захворювання легеньКушнір, Л.Д.
2020Ендотеліальна дисфункція у хворих на helicobacter pylori-асоційовану виразкову хворобу шлунка та дванадцятипалої кишки, яка перебігає на тлі хронічного обструктивного захворювання легеньКушнір, Л.Д.
2017Етіопатогетичне диференційоване лікування ерозивно-виразкових уражень шлунка та дванадцятипалої кишки у хворих на хронічне обструктивне захворювання легеньКушнір, Л.Д.; Багрій, В.М.
2011Ефективність Лоразидиму у хворих на хронічне обструктивне захворювання легеньФедів, О.І.; Коваленко, С.В.; Багрій, В.М.; Кушнір, Л.Д.; Вівсянник, В.В.
2011Комплексна оцінка якості життя хворих на ХОЗЛ із супутнім хронічним панкреатитомТелекі, Я.М.; Христич, Т.М.; Оліник, О.Ю.; Гараздюк, О.І.; Кушнір, Л.Д.
2022Фітотерапія при захворюваннях органів дихання та COVID19Кушнір, Л.Д.
2011Інгаляційне використання Лорикацину у комплексному лікуванні хворих на інфекційне загострення хронічного обструктивного захворювання легеньФедів, О.І.; Кушнір, Л.Д.; Багрій, В.М.; Вівсянник, В.В.; Притуляк, О.В.