Browsing by Author Кузьмін, М.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 12 of 12
Issue DateTitleAuthor(s)
2004Вплив протефлазиду на функцію зовнішнього дихання, вміст у плазмі крові та кріоконденсованому експіраті тахікінінів та ейкозаноїдів у хворих на дисемінований туберкульоз легеньСливка, Віктор Іванович; Самараш, В.С.; Кузьмін, М.М.; Сливка, Ю.В.; Сливка, В.И.; Самараш, В.С.; Кузьмин, Н.М.; Сливка, Ю.В.; Slyvka, V.I.; Samarash, V.S.; Kuzmin, M.M.; Slyvka, Yu.V.
2004Вплив протефлазиду на цитокіновий профіль кріоконденсованого експірату вперше виявлених хворих на деструктивний туберкульоз легеньРоговий, Юрій Євгенович; Кузьмін, М.М.; Шаповалов, Валерій Петрович
2005Динаміка показників ренін-ангіотензин-альдостеронової системи залежно від фази патологічного процесу у вперше діагностованих хворих на деструктивний туберкульоз легень за умов стандартної хіміотерапіїКузьмін, М.М.
2002Дослідження оптичних властивостей сечі та плазми крові хворих на туберкульоз у процесі їх лікуванняШаповалов, Валерій Петрович; Гумінецький, С.Г.; Пішак, Василь Павлович; Кузьмін, М.М.
2003Зміни вмісту ейкозаноїдів у конденсаті повітря, що видихається, та в плазмі крові хворих на інфільтративний туберкульоз легень за різних типів дихальної недостатності й способи їх корекціїСливка, Віктор Іванович; Кузьмін, М.М.; Сливка, Ю.В.
2004Зміни процесів ліпопероксидації у хворих на деструктивний туберкульоз легень за різних типів дихальної недостатностіСливка, Віктор Іванович; Кузьмін, М.М.; Сливка, Ю.В.
2005Клінічна ефективність препарату "Протефлазид" у комплексному лікуванні вперше діагностованих хворих на деструктивний туберкульоз легеньКузьмін, М.М.; Квасницький, Б.І.; Самараш, В.С.; Присяжнюк, О.Л.
2003Локальний профіль цитокінів залежно від фази специфічного запалення у хворих на вперше діагностований деструктивний туберкульоз легеньШаповалов, Валерій Петрович; Роговий, Юрій Євгенович; Кузьмін, М.М.; Іванова, Д.І.
2002Роль мікроциркуляторних розладів у патогенезі синдрому пульмо-ренальної дисфункції у хворих на деструктивні форми туберкульозу легеньРоговий, Ю.Є.; Шаповалов, В.П.; Самараш, В.С.; Кузьмін, М.М.
2002Синдром пульморенальної дисфункції у хворих на вперше діагностований деструктивний туберкульоз легеньШаповалов, Валерій Петрович; Кухарчук, О.Л.; Квасницький, Борис Іванович; Кузьмін, М.М.
2003Фізіологічний аналіз використання резервних можливостей життєвої ємності легеньРоговий, Юрій Евгенович; Ходоровський, Георгій Іванович; Кузьмін, М.М.; Філіпова, Людмила Олегівна
2004Цитокінова регуляція запалення при туберкульозі легеньРоговий, Юрій Євгенович; Кузьмін, М.М.; Сливка, Віктор Іванович