Browsing by Author Коломоєць, М.Ю.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2005Експресія проліферативного клітинного нуклеарного антигену в ядрах епітелію хоріальних ворсин плаценти при передчасних пологах на фоні залізодефіцитної анемії вагітнихДавиденко, І.С.; Пішак, В.П.; Коломоєць, М.Ю.; Сидорчук, І.Й.
2002Корекція порушень гемостазу у хворих на ішемічну хворобу серця із супровідним хронічним холециститомКоломоєць, М.Ю.; Трефаненко, І.В.; Каушанська, О.В.
2002Мембранні механізми прогресування хронічних токсичних уражень печінкиКвасницька, О.Б.; Коломоєць, М.Ю.
2002Морфометрична характеристика еритроцитів крові та їх катехоламіндепонуючі властивості у хворих на бронхіальну астму з глюкокортикоїдною недостатністюТодоріко, Л.Д.; Коломоєць, М.Ю.; Коваленко, С.В.
2005Наукова діяльність Буковинського державного медичного університету у 2004 роціПішак, В.П.; Сидорчук, І.Й.; Коломоєць, М.Ю.
2007Нові кроки медичної освіти України на шляху інтеграції в Європейський простірКоломоєць, М.Ю.; Піщак, В.П.; Геруш, І.В.
2004Організація післядипломної підготовки сімейних лікарів у Буковинській державній медичній академіїПішак, В.П.; Коломоєць, М.Ю.; Білецький, С.В.
2002Особливості формування і прогресування гіперреактивності бронхів у осіб підліткового вікуКоломоєць, М.Ю.; Шумко, Г.І.; Тодоріко, Л.Д.
2003Роль методичного кабінету академії у вдосконаленні структурі і змісту сучасних навчально-методичних матеріалівКоломоєць, М.Ю.; Геруш, І.В.; Перепелюк, М.Д.
2002Роль фібронектину в патогенезі виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишкиКоломоєць, М.Ю.; Федів, О.І.; Паліброда, Н.М.