Browsing by Author Кметь, Т.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Вплив двобічної каротидної ішемії-реперфузії на сумарну щільність апоптично змінених клітин різних часток кори великих півкуль головного мозку в щурів з експериментальним цукровим діабетомКметь, Т.І.; Бойчук, Т.М.
2008Гігієнічне значення типу ацетилювання як біомаркера схильності до розвитку підгострого впливу нітрату натрію та хлориду кадмію у тварин різного вікуВласик, Л.І.; Кметь, Т.І.; Кметь, О.Г.
2012-04-26Досвід підготовки студентів 6 курсу на кафедрі гігієни та екології щодо складання ліцензійного іспиту "Крок-2. Загальна лікарська підготовка"Жуковський, О.М.; Грачова, Т.І.; Андрійчук, Н.Й.; Кметь, Т.І.
2002Застосування підходів ксеногенетики в онтогенетичних токсикологічних дослідженняхКметь, Т.І.; Власик, Л.І.
2016Особливості впливу поєднаної дії стрептозотоцин-індукованого діабету та ішемічно-реперфузійного пошкодження головного мозку на кількість BCL-2+ нервових і гліальних клітин кори лобової частки півкуль щурів-самцівКметь, Т.І.
2017Особливості впливу раптового порушення церебрального кровообігу в басейні сонних артерій на вміст білка Hif-1α в клітинах різних часток півкуль головного мозку щурів зі стрептозотоцин-індукованим діабетомБойчук, Т.М.; Кметь, Т.І.
2019Особливості змін щільності ендотеліоцитів судин кори лобової частки великих півкуль неокортексу щурів за умов цукрового діабету, ускладненого ішемічно-реперфузійним пошкодженням головного мозкуКметь, Т.І.
2016Особливості перебігу проапоптичних процесів у нервових та гліальних клітинах кори лобової, тім’яної і скроневої часток великих півкуль за умов поєднаній дії стрептозотоцин-індукованого діабету та неповної глобальної ішемії головного мозкуБойчук, Т.М.; Кметь, Т.І.
2004Особливості стану прооксидантно-антиоксидантної системи та рівня ендогенної інтоксикації у статевозрілих щурів з різним типом ацетилювання за умов токсичного впливу нітрату натрію та хлориду кадміюКметь, Т.І.; Власик, Л.І.
2015Ранні та пізні зміни вмісту РНК у нервових та гліальних клітинах кори лобової частки великих півкуль при поєднаній дії стрептозотоцин-індукованого діабету та неповної глобальної ішемії головного мозкуБойчук, Т.М.; Кметь, Т.І.