Browsing by Author Кишкан, І.Г.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2022Вплив одноразового введення тренталу й ксантинолу нікотинату на функціональний стан нирок у щурів за умов сольового навантаженняКишкан, І.Г.
2011Впровадження елементів дистанційного навчання на кафедрі фармаціїЗеленюк, В.Г.; Геруш, О.В.; Кишкан, І.Г.; Горошко, О.М.
2011Зміни фібринолітичної активності плазми крові, сечі та тканини нирок щурів при гострій нирковій недостатності та їх корекція корвітиномГорошко, О.М.; Заморський, І,І.; Геруш, О.В.; Кишкан, І.Г.
2011-05Проблеми та перспективи працевлаштування провізорів клінічних в УкраїніГеруш, О.В.; Кишкан, І.Г.; Косуба, Р.Б.; Горошко, О.М.
2011Проблеми та перспективи працевлаштування провізорів клінічних в УкраїніГеруш, О.В.; Кишкан, І.Г.; Косуба, Р.Б.; Горошко, О.М.
2004Проблеми токсикології та невідкладної допомоги при гострих медикаментозних отруєннях у курсі фармакологіїКосуба, Р.Б.; Кишкан, І.Г.; Петрюк, А.Є.
2002Ренальна дія ксантинолу нікотинату і даларгіну за умов блокади синтезу простагландинів у статевозрілих щурівКосуба, Р.Б.; Кишкан, І.Г.; Куковська, І.Л.
2021Роль ендотеліального фактора релаксації в реалізації ниркових ефектів ксантинолу нікотинатуКишкан, І.Г.
2019Роль сучасних освітніх технологій у покращанні засвоєння фармакології майбутніми лікарямиКишкан, І.Г.
2020Фармакоекономічні аспекти клінічного застосування сечогінних засобівКишкан, І.Г.
2012Функціональний стан нирок за сумісного застосування ксантинолу нікотинату з L-аргініномБойчук, Тарас Миколайович; Кишкан, І.Г.