Browsing by Author Калуцький, І.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Видовий склад та популяційний рівень мікробіоти порожнини товстої кишки у хворих на хронічний гнійний верхньощелепний синуїтМазур, О.О.; Яковець, К.І.; Калуцький, І.В.; Плаксивий, О.Г.
2020Використання препарату «Нормарин Дейлі» після оперативних втручань при захворюваннях носа та біляносових пазухКалуцький, І.В.
2021Використання пробіотиків у комплексному лікуванні хворих на хронічний гнійний верхньощелепний синуїтКалуцький, І.В.
2016Дисбіотичні зміни мікробіоти порожнини товстої кишки у хворих на хронічний гнійний верхньощелепний синуїтМазур, О.О.; Яковець, К.І.; Калуцький, І.В.; Плаксивий, О.Г.
2019Клініко-імунологічна ефективність застосування імуномодулятора у лікуванні та реабілітації хворих на хронічний гнійний верхньощелепний синуїтКалуцький, І.В.
2018Клінічне та імунологічне обгрунтування застосування тіотриазоліну у комплексному лікуванні та реабілітації у хворих на хронічний гнійний верхньощелепний синуїтКалуцький, І.В.; Мазур, О.О.
2021Лікування середнього секреторного отиту у дітейПлаксивий, О.Г.; Калуцький, І.В.; Мазур, О.О.; Лудин, О.І.
2021Оптимізація консервативного лікування дітей на хронічний аденоїдит з використанням рослинного препарату ІмупретПлаксивий, О.Г.; Калуцький, І.В.; Мазур, О.О.; Лудин, О.І.
2017Роль асоціацій мікроорганізмів у розвитку хронічного гнійного верхньощелепного синуїту у пацієнтів з цукровим діабетом 1 типуМазур, О.О.; Плаксивий, О.Г.; Калуцький, І.В.; Яковець, К.І.
2014Стан мікробіоти порожнини товстої кишки у хворих на хронічний гнійний верхньощелепний синуїтМазур, О.О.; Яковець, К.І.; Калуцький, І.В.; Плаксивий, О.Г.