Browsing by Author Зорій, І.А.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2008Диференційна діагностика гіпоталамічного та метаболічного синдромів у дітей та підлітківЗорій, І.А.; Білецький, Семен Віссаріонович
2014Ефективність застосування L-аргініну в комплексному лікуванні дистальної симетричної полінейропатії у хворих на цукровий діабет 2-го типуЗорій, І.А.
2007Клініко-біохімічні маркери метаболічного синдрому в дітей та підлітківЗорій, І.А.; Білецький, Семен Віссаріонович; Шевчук, Н.М.; Крецу, Т.М.
2008Клініко-біохімічні маркери метаболічного синдрому при артеріальній гіпертензії у дорослих та дітейКазанцева, Тетяна Василівна; Петринич, Оксана Анатоліївна; Зорій, І.А.; Білецький, Семен Віссаріонович
2012Клінічно-нейрофізіологічні аспекти діабетичної полінейропатії у хворих на цукровий діабет типу 2Зорій, І.А.; Zorij, I.A.
2018Особливості клінічно-діагностичних параметрів дистальної симетричної полінейропатії у хворих на цукровий діабет типу 2 в динаміці лікування залежно від поліморфізму G894T гена ендотеліальної NO-синтазиЗорій, І.А.; Пашковська, Наталія Вікторівна; Зорий, И.А.; Пашковская, Н.В.; Zoriy, І.А.; Pashkovska, N.V.