Browsing by Author Ерстенюк, А.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2007ВПЛИВ ХРОНІЧНОЇ НІТРАТНОЇ ІНТОКСИКАЦІЇ НА СТАН СИСТЕМИ АНТИОКСИДАНТНОГО ЗАХИСТУ В ЩУРІВГодованець, О.І.; Рожко, М.М.; Ерстенюк, А.М.
2007Вплив хронічної нітратної інтоксикації на стан системи антиоксидантного захисту щурівГодованець, Оксана Іванівна; Рожко, М.М.; Ерстенюк, А.М.
2005ДЕСЕНСИБІЛІЗУЮЧІ І ПРОТЕКТОРНІ ВЛАСТИВОСТІ "ДІСАНОЛУ - 1" ЗА УМОВ ОТРУЄННЯ СОЛЯМИ ВАЖКИХ МЕТАЛІВГодованець, О.І.; Ерстенюк, А.М.; Кардащук, М.Д.
2007СПОСІБ ДІАГНОСТИКИ ЗМІН ТКАНИН ПАРОДОНТУ У ДІТЕЙ, ЩО ПРОЖИВАЮТЬ НА НІТРАТНО ЗАБРУДНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХГодованець, О.І.; Рожко, М.М.; Гоженко, А.І.; Мещишен, І.Ф.; Ерстенюк, А.М.
2007СТАН ПРООКСИДАНТНОЇ СИСТЕМИ ТА СИСТЕМИ АНТИОКСИДАНТНОГО ЗАХИСТУ РОТОВОЇ РІДИНИ У ДІТЕЙ ІЗ КЛІНІЧНИМИ ПРОЯВАМИ ГІНГІВІТУ ЗА УМОВ НАДМІРНОГО НАДХОДЖЕННЯ В ОРГАНІЗМ НІТРАТІВГодованець, О.І.; Рожко, М.М.; Ерстенюк, А.М.
2007Стан прооксидантної системи та системи антиоксидантного захисту ротової рідини у дітей із клінічними проявами гінгівіту за умов надірного надходження в організм нітратівГодованець, Оксана Іванівна; Рожко, М.М.; Ерстенюк, А.М.