Browsing by Author Дмитренко, Р.Р.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 46  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Peculiarities of the Upper Lip Morphogenesis and Its Relation to Facial DevelopmentTsyhykalo, O.V.; Kuzniak, N.B.; Popova, I.S.; Olijnyk, I.Yu.; Dmytrenko, R.R.; Perebyinis, P.P.; Horytskyi, Ya.V.; Цигикало, Олександр Віталійович; Кузняк, Наталія Богданівна; Попова, І.С.; Олійник, Ігор Юрійович; Дмитренко, Роман Романович; Перебийніс, П.П.; Горицький, Я.В.; Цигикало, А.В.; Кузняк, Н.Б.; Попова, И.С.; Олийнык, И.Ю.; Дмитренко, Р.Р.; Перебыйнис, П.П.; Горицкий, Я.В.
2012ВИКОРИСТАННЯ ГЕМОСОРБЦІЇ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ОДОНТОГЕННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ЩЕЛЕП У ХВОРИХ ОБТЯЖЕНИХ НАРКОМАНІЄЮБасіста, А.С.; Білійчук, М.І.; Бойчук, І.Т.; Бамбуляк, А.В.; Дмитренко, Р.Р.
2013ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ВИЩИХ МЕДИЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХКузняк, Н.Б.; Дмитренко, Р.Р.; Гончаренко, В.А.
2013ВОЗРАСТНЫЕ ОСОБЕННОСТИ ПРО- И АНТИОКСИДАНТНЫХ СИСТЕМ ТКАНЕЙ ДЕСЕН И ИХ ЗАВИСИМОСТЬ ОТ ГИПОКСИИ И ФУНКЦИИ ЭПИФИЗАХодоровский, Г.И.; Дмитренко, Р.Р.; Ясинская, Е.В.; Кузнецова, О.В.; Анохина, С.И.; Швец, В.И.; Гордиенко, В.В.; Мотрук, М.П.; Гончаренко, В .А.
2012ВПЛИВ ГІПОБАРИЧНОЇ ГІПОКСІЇ НА ПРОТЕОЛІТИЧНІ ТА ФІБРИНОЛІТИЧНІ ПРОЦЕСИ В ЯСНАХ ТА КРОВІ СТАТЕВО-НЕЗРІЛИХ ЩУРІВКупчанко, Р.М.; Тодорюк, А.В.; Дмитренко, Р.Р.
2015Вплив епіфіза мозку і гіпобаричної гіпоксії на протеоліз у тканинах ясен у статевозрілих самців щурівХодоровський, Г.І.; Дмитренко, Р.Р.; Ясінська, Олена Вікторівна; Швець, В.І.
2015Вплив епіфіза мозку і гіпобаричної гіпоксії на протеоліз у тканинах ясен у статевозрілих самців щурівХодоровський, Г.І.; Дмитренко, Р.Р.; Ясінська, О.В.; Швець, В.І.
2013Вплив пінеальної залози на біомаркери функціонального стану тканин ясен статевонезрілих самців щурівХодоровський, Г.І.; Дмитренко, Р.Р.; Ясінська, Олена Вікторівна; Шкробанець, І.Д.
2014ВПЛИВ ПІНЕАЛЬНОЇ ЗАЛОЗИ НА ПРО- І АНТИОКСИДАНТНУ СИСТЕМИ У ТКАНИНАХ ЯСЕН СТАТЕВОНЕЗРІЛИХ САМЦІВ ЩУРІВДмитренко, Р.Р.
2015Вплив пінеальної залози на про- і антиоксидантну системи у тканинах ясен статевонезрілих самців щурівДмитренко, Р.Р.; Гончаренко, В.А.
2014Вплив пінеальної залози на про- і антиоксидантну системи у тканинах ясен статевонезрілих самців щурівДмитренко, Р.Р.
2015Вплив пінеальної залози на про-і антиоксидантну системи у тканинах ясен статевозрілих самців щурівДмитренко, Р.Р.; Гончаренко, В.А.
2014ВПЛИВ РЕТИНО-ГІПОТАЛАМО-ЕПІФІЗАРНОЇ СИСТЕМИ НА ПРОТЕОЛІЗ У ТКАНИНАХ ЯСЕН У СТАТЕВОЗРІЛИХ САМЦІВ ЩУРІВХодоровський, Г.І.; Дмитренко, Р.Р.; Ясінська, Олена Вікторівна; Мотрук, М.П.
2014Вплив ретинщ-гіпоталамо-епіфізарної системи на протеоліз у тканинах ясен у статевозрілих самців щурівХодоровський, Г.І.; Дмитренко, Р.Р.; Ясінська, Олена Вікторівна; Мотрук, М.П.
2011ВПЛИВ СИСТЕМНОЇ ГІПОБАРИЧНОЇ ГІПОКСІЇ НА ПРОЦЕСИ ПРОТЕОЛІЗУ ТА ФІБРИНОЛІЗУ В ЯСНАХ ТА КРОВІ СТАТЕВОНЕЗРІЛИХ ЩУРІВДмитренко, Р.Р.; Ходоровський, Г.І.; Ясінська, Олена Вікторівна
2013ВПЛИВ ФОТОПЕРІОДУ РІЗНОЇ ТРИВАЛОСТІ НА ПРООКИСНО-АНТИОКСИДАНТНИЙ ГЕМОСТАЗ У ТКАНИНАХ ЯСЕН СТАТЕВОНЕЗРІЛИХ САМОК ЩУРІВХодоровський, Г.І.; Дмитренко, Р.Р.; Ясінська, Олена Вікторівна
2018Вплив функції епіфіза на про- і антиоксидантну системи у тканинах ясен статевонезрілих самців щурівДмитренко, Р.Р.; Перебийніс, П.П.
2016Вікові функціональні особливості реагування тканин ясен на переривчасту гіпобаричну гіпоксію і фотоперіод різної тривалостіДмитренко, Р.Р.; Бедик, В.В.
2012ДОСВІД ВПРОВАДЖЕННЯ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ЛЕКЦІЙ У ВИЩІЙ МЕДИЧНІЙ ШКОЛІГончаренко, В.А.; Дмитренко, Р.Р.; Іваніцька, Олеся Вікторівна; Бамбуляк, А.В.
2012ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ "ОСТЕОГЕНОНУ" ПРИ КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ПАЦІЄНТІВ З РЕТИНОВАНИМИ ІКЛАМИ НА ВЕРХНІЙ ЩЕЛЕПІРошка, Ю.О.; Бамбуляк, А.В.; Дмитренко, Р.Р.; Кушнір, О.Л.