Browsing by Author Денисенко, О.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 28  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2020Актуальні аспекти викладання паразитарних захворювань шкіри студентам спеціальності "Медсестринство"Денисенко, О.І.; Перепічка, М.П.; Денисенко, О.В.
2020Актуальність викладання аспектів демодекозу при підготовці лікарів загальної практики – сімейної медициниДенисенко, О.І.; Перепічка, М.П.; Гаєвська, М.Ю.; Сторожук, М.В.
2021Визначення характеру видового складу та популяційного рівня кишкової мікробіоти у хворих на алергодерматозиДенисенко, О.І.
2002Вікові та клінічні особливості алергодерматозів за умов екологічного неблагополуччяДенисенко, О.І.
2022Гастродуоденальні захворювання як обтяжливий чинник перебігу акнеВолошина, Н.О.; Денисенко, О.І.; Волошина, Х.-Б.А.
2015Динаміка показників оксидантно-антиоксидантного гомеостазу у хворих на артропатичний псоріаз у процесі комплексного лікування із поєднаним застосуванням засобів гепатопротекторної та антиоксидантної діїДенисенко, О.І.
2016Динаміка показників про- та протизапальних цитокінів у хворих на вугри звичайні у процесі комплексного лікуванняВолошина, Н.О.; Денисенко, О.І.
2022Дисбіоз кишківника як патогенетичний чинник обтяженого клінічного перебігу хронічних дерматозівДенисенко, О.І.; Бойко, В.В.; Перепічка, М.П.; Глушок, В.С.; Коба, І.Р.; Хитик, Л.М.; Кравцова, К.А.
2002Диференційоване застосування зовнішньої лазерної терапії хворим на алергодерматози з урахуванням впливу на мікроциркуляцію шкіриДенисенко, О.І.
2022Дослідження аспектів патогенезу розацеа у пацієнтів із різним клінічним перебігом дерматозуСторожук, М.В.; Денисенко, О.І.
2022Дослідження окремих ланок патогенезу червоного плескатого лишаюБродовська, Н.Б.; Денисенко, О.І.
2015Застосування емолієнтів у комплексному лікуванні хронічної екземиДенисенко, О.І.; Писаренко, Н.Ю.; Суховерська, О.Б.
2014Застосування фототерапії в комплексному лікуванні псоріазуКадельник, Л.О.; Денисенко, О.І.; Мойсюк, С.В.; Крайс, О.В.
2019Здобутки та перспективи дерматовенерології, інфектології, фтизіатрії та пульмонологіїДенисенко, О.І.; Москалюк, В.Д.; Тодоріко, Л.Д.
2022Клінічний випадок лейкоцитокластичного васкуліту шкіри після перенесеного COVID-19Кучерівська, Л.Д.; Холоденко, Т.В.; Денисенко, О.І.
2022Клінічний випадок рідкісної локалізації інфільтративно-нагнійної трихофітіїБойко, В.В.; Денисенко, О.І.; Мудряк, Л.В.; Басиста, О.Л.; Бобкова, С.В.; Фесенко, О.В.; Коба, В.І.
2014Комбіноване застосування засобів антиоксидантної дії у комплексній терапії артропатичного псоріазуДенисенко, О.І.
2019Комплексне лікування хворих на вугри звичайні із застосуванням імунотропного препарату та мультипробіотикаДенисенко, О.І.
2008Особливості вмісту ксенобіотиків у біологічних субстратах хворих на псоріаз та екзему репродуктивного вікуВисочанська, Т.П.; Денисенко, О.І.
2015Показники про- та протизапальних цитокінів у хворих на вульгарні вугри різного ступеня тяжкостіВолошина, Н.О.; Денисенко, О.І.