Browsing by Author Давидова, Н.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 17 of 17
Issue DateTitleAuthor(s)
2001Вплив екстракту радіоли рожевої на деякі біохімічні показникиплазми крові щурів за умов токсичного гепатитуДавидова, Н.В.; Синиця, Ю.В.
2007Вплив екстракту родіоли рідкого на загальну антиоксидантну активність плазми крові щурів за умов in vitroВудвуд, К.С.; Давидова, Н.В.
2009Вплив екстракту родіоли рідкого на процеси вільнорадикального окиснення біомолекул крові та шлунка щурів за умов ерозивно-виразкового ураження гастродуоденальної зониДавидова, Н.В.; Мещишен, І.Ф.
2012-05-04Вплив мелатоніну на деякі показники про- та антиоксидантної системи нирок щурів за умов НПЗП-гастропатіїГолояд, О.Є.; Совінська, В.Ю.; Давидова, Н.В.
2012Вплив мелатоніну на деякі показники про- та антиоксидантної системи нирок щурів за умов НПЗП-гастропатіїГолояд, О.Є.; Совінська, В.Ю.; Давидова, Н.В.
2012Вплив мелатоніну на деякі показники холестазу при гастропатії, індукованій нестероїдними протизапальними препаратамиДавидова, Н.В.; Мещишен, І.Ф.
2011Вплив мелатоніну на показники про-та антиоксидантної системи крові щурів за умов алкогольної інтоксикаціїКрасовський, М.В.; Давидова, Н.В.
2009Вплив мелатоніну на стан антиоксидантної системи печінки алоксадіабетичних щурівМещишен, І.Ф.; Яремій, Ірина Миколаївна; Давидова, Н.В.; Григор'єва, Н.П.
2011Вплив мелатоніну на стан деяких показників прооксидантної системи печінки щурів за умов гастропатії, індукованої нестероїдними протизапальними препаратамиДавидова, Н.В.
2009Вплив мелатоніну на стан про- та антиоксидантної систем печінки щурів за умов експериментального токсичного гепатитуБарбе, А.М.; Катунін, В.В.; Давидова, Н.В.
2011Вплив препарату "Віта-мелатонін" на стан оксидантно-антиоксидантної системи печінки щурів за умов гастропатії, індукованої нестероїдними протизапальними препаратамиДавидова, Н.В.; Григор'єва, Н.П.
2012Вплив препарату "Віта-мелатонін” на стан оксидатно-антиоксидантної системи нирок щурів за умов гастропатії, індукованої нестероїдними протизапальними препаратамиДавидова, Н.В.; Григор'єва, Н.П.
2012Вплив препарату „віта-мелатонін” на стан про- та антиоксидантної систем крові щурів за умов ерозивно-виразкового ураження гастродуоденальної зониДавидова, Н.В.; Мещишен, І.Ф.
2009Вплив препарату „Віта-мелатонін” на стан про- та антиоксидантної системи печінки щурів за умов експериментального токсичного гепатитуДавидова, Н.В.; Барбе, А.М.; Катунін, В.В.
2013Особливості підготовки іноземних студентів до ліцензійного іспиту “Krok 1. Medicine”Геруш, І.В.; Давидова, Н.В.
2013Роль лабораторного практикуму з біоорганічної та біологічної хімії у фомуванні основ клінічного мислення студентівГеруш, І.В.; Григор'єва, Н.П.; Мещишен, І.Ф.; Яремій, Ірина Миколаївна; Давидова, Н.В.; Дікал, М.В.; Тащук, К.Г.
2012Стан глутатіонової системи печінки щурів за дії даларгіну та гіпербарооксіїКовтун, А.І.; Мещишен, І.Ф.; Давидова, Н.В.