Browsing by Author Гінгуляк, М.Г.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 17 of 17
Issue DateTitleAuthor(s)
2022Aльтернативні підходи до зниження гіперреактивності бронхів у дітей з повторними епізодами обструкції бронхівГінгуляк, М.Г.
2019Вплив алергії на виникнення гастриту у дітейГінгуляк, М.Г.
2021Вплив блокаторів кальцієвих каналів на підвищену реактивність бронхів у дітей з бронхобструктивним синдромомГінгуляк, М.Г.
2017Діагностичні критерії показника лабільності бронхів у виявленні бронхіальної обструкціїГінгуляк, М.Г.; Швигар, Л.В.
2002Наслідки впливу ксенобіотиків на організм матері до та під час вагітностіСорокман, Т.В.; Підвисоцька, Н.І.; Гінгуляк, М.Г.
2017Особливості визначення індексу Руф'є у дітей з вегетативними розладамиШвигар, Л.В.; Гінгуляк, М.Г.
2004Оцінка визначення підвищеної реактивності бронхів у дітейГінгуляк, М.Г.
2024Показник лабільності бронхів у діагностиці важких форм бронхіальної астми у дітейГінгуляк, М.Г.
2011Показники товщини комплексу інтима-медіа у чоловіків молодого віку із явищами субклінічного атеросклерозуГінгуляк, О.М.; Гінгуляк, М.Г.; Тащук, В.К.
2023Результати визначення показника лабільності бронхів у дітей з повторними епізодами обструкції бронхівГінгуляк, М.Г.
2015Результативність інгаляційної спірографічної проби з гістаміном у дітей шкільного віку, хворих на бронхіальну астмуГінгуляк, М.Г.
2020Роль показників вентиляційної функції бронхів у діагностиці гіперреактивності бронхів у дітей з супутньою гастроентерологічною патологієюГінгуляк, М.Г.
2008Роль тютюнокуріння та інших шкідливих звичок у розвитку патології плода та новонародженогоПідвисоцька, Н.І.; Сорокман, Т.В.; Ластівка, І.В.; Гінгуляк, М.Г.
2006Соціальні та медико-біологічні фактори ризику щодо виникнення природжених вад серця в дітейПідвисоцька, Наталія Іванівна; Гінгуляк, М.Г.
2018Спірографічні показники вентиляційної функції бронхів у діагностиці підвищеної реактивності бронхів у дітей шкільного вікуГінгуляк, М.Г.
2016Спірографічні показники вентиляційної функції легень у хворих бронхіальною астмоюГінгуляк, М.Г.
2008Субклінічний гіпотиреоз (Термінологія, діагностика, лікування)Сорокман, Таміла Василівна; Гінгуляк, М.Г.; Пікузо, В.О.