Browsing by Author Гордієнко, В.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 25  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2018Анаболітотропний ефект «Поліфітолу-1» на показники маси тіла і внутрішніх органів у статевозрілих щурів за умов кадмієвого металотоксикозуГордієнко, В.В.; Гордієнко, І.К.
2017Анаболітотропний ефект фітокомпозиції "Поліфітол-1" у тварин різного віку на тлі мікросатурнізмуКосуба, Р.Б.; Гордієнко, В.В.
2014-10Антитоксична та нефропротекторна дія фітокомпозиції «Поліфітол-1» за субхронічної інтоксикації малими дозами важких металівГордієнко, В.В.; Перепелиця, О.О.
2014Вплив вінборону на функціональний стан нирок у щурівКосуба, Р.Б.; Гордієнко, В.В.
2021Вплив повторних уведень унітіолу на ниркову натрій/калієву екскрецію у тварин різного вікуГордієнко, В.В.
2020Вплив тривалого введення димеркаптопропансульфонату натрію на видільну функцію у щурівГордієнко, В.В.
2019Вплив унітіолу на показники видільної функції нирок у щурівГордієнко, В.В.
2004Віковий аспект змін кислотовидільної функції нирок за дії малих доз кадмію хлориду та корекція їх тіотриазоліномГордієнко, В.В.; Косуба, Р.Б.; Перепелиця, О.О.
2016Вікові особливості вмісту важких металів в організмі інтактних лабораторних щурівГордієнко, В.В.
2022Вікові особливості перебудови циркадіанних біоритмів ниркового транспорту йонів натрію за кадмієвої інтоксикаціїГордієнко, В.В.
2023До історії створення антидотного препарату димеркаптопропансульфонату натріюГордієнко, В.В.
2015Зміни показників екскреторної та іонорегулювальної функцій нирок у щурів під впливом фітокомпозиції «Поліфітол-1»Косуба, Р.Б.; Гордієнко, В.В.
2008Зміни циркадіанних біоритмів функцій нирок у щурів різного віку - прояв нефротоксичності кадмію хлоридуГордієнко, В.В.; Бойчук, Т.М.
2016Коригувальний вплив тіотриазоліну на нирковий транспорт іонів натрію у щурів за умов кадмієвого металотоксикозуКосуба, Р.Б.; Гордієнко, В.В.
2015Особливості добових біоритмів окиснювальної модифікації білків у плазмі щурів різного віку та зміни їх за тривалої експозиції низьких доз кадмію хлоридуГордієнко, В.В.
2024Особливості добових біоритмів показників про- та антиоксидантного захисту у щурів різного віку за умов мікросатурнізмуГордієнко, В.В.
2004Передумови формування пахвинного каналуБірюк, І.Г.; Гордієнко, В.В.; Мойсюк, В.Д.; Стефанчук, В.І.; Бойко, В.В.; Кулик, М.Б.
2018Фармакологічна корекція кадмієвого металотоксикозу у молодих щурів ювенільного вікуГордієнко, В.В.; Косуба, Р.Б.; Перепелиця, О.О.
2002Функція нирок у статевозрілих щурів різного віку під впливом поліфітолу-1Гордієнко, В.В.; Косуба, Р.Б.; Олійник, С.А.
2014Функція нирок у щурів, народжених від інтоксикованих кадмієм самицьГордієнко, В.В.