Browsing by Author Горбатюк, І.Б.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 18 of 18
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Асоціативні зв’язки антропометричних показників із гіперсприйнятливістю дихальних шляхів у хворих на еозинофільний фенотип бронхіальної астми у дітейОртеменка, Євгенія Павлівна; Горбатюк, І.Б.
2021Вивчення дисципліни «дитячі інфекційні хвороби» студентами 6 курсу Буковинського державного медичного університету в умовах пандемії Сovid-19Іванова, Л.А.; Горбатюк, І.Б.
2012-05-04Дослідження впливу мосаприду та урсохолу на стан скорочувальної функції жовчного міхура та ступінь літогенності жовчі у хворих на хронічний некаменевий холецистит із супровідними ішемічною хворобою серця та ожиріннямВрублівський, Т.В.; Горбатюк, І.Б.
2011Дослідження впливу мосаприду та урсохолу на стан скорочувальної функції жовчного міхура та ступінь літогенності жовчі у хворих з метаболічним синдромомХухліна, О.С.; Горбатюк, І.Б.
2012-05-04Дослідження впливу розувастатину та урсодезоксихолевої кислоти на зміни реологічних властивостей жовчі у хворих із метаболічним синдромомКравецький, С.С.; Горбатюк, І.Б.
2017Ендотеліальна дисфункція, як предиктор розвитку та прогресування хронічного холециститу у пацієнтів із ІХС та ожиріннямГорбатюк, І.Б.; Андрусяк, О.В.
2012Клініко-анамнестичні особливості еозинофільного фенотипу бронхіальної астми у школярівОртеменка, Євгенія Павлівна; Горбатюк, І.Б.
2021Клінічні особливості коронавірусної хвороби Сovid-19 у підлітківІванова, Л.А.; Горбатюк, І.Б.; Грицайчук, І.В.; Романюк, А.О.
2022Метаболічні механізми взаємообтяження перебігу хронічного холециститу та холестерозу жовчного міхура у хворих на ішемічну хворобу серця та ожирінняГорбатюк, І.Б.
2012-05-04Морфофункціональний стан жовчного міхура у пацієнтів із поєднаним перебігом хронічного холециститу, ожирінням та ішемічною хворобою серцяГорбатюк, І.Б.; Букач, О.П.
2021Оптимізація лікувальної тактики гострого тонзилофарингіту у дітейІванова, Л.А.; Горбатюк, І.Б.
2023Особливості лікування метаболічних захворювань жовчного міхураГорбатюк, І.Б.
2022Оцінка досягнення компетентностей як елемент підготовки студентів-іноземців до єдиного державного кваліфікаційного іспитуСавка, І.Г.; Смандич, В.С.; Гарас, М.Н.; Горбатюк, І.Б.; Горбатюк, І.Б.; Підвербецька, О.В.
2021Оцінка студентами-медиками якості проведення дистанційного навчання з дисципліни «Дитячі інфекційні хвороби» на 6 курсіІванова, Л.А.; Горбатюк, І.Б.
2013Показники внутрішньоклітинного вмісту мієлопероксидази нейтрофільних гранулоцитів мокротиння у хворих на бронхіальну астму та здорових школярівГорбатюк, І.Б.; Ортеменка, Євгенія Павлівна
2021Сovid-19 у немовлят: шпитальний досвідІванова, Л.А.; Гарас, М.Н.; Горбатюк, І.Б.; Романчук, Л.Р.
2017Сучасні підходи до діагностики не стрептококових тонзилофарингітів у дітейГорбатюк, І.Б.; Іванова, Лорина Алімівна
2017Сучасні підходи до діагностики нестрептококових тонзилофарингітів у дітейІванова, Л.А.; Горбатюк, І.Б.