Browsing by Author Годованець, О.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 77  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2009АКТИВНІСТЬ ГЛУТАТІОНЗАЛЕЖНИХ ФЕРМЕНТІВ РОТОВОЇ РІДИНИ ДІТЕЙ ІЗ ХРОНІЧНИМ КАТАРАЛЬНИМ ГІНГІВІТОМГодованець, О.І.
2007АНТИОКСИДАНТНА ТЕРАПІЯ У КОМПЛЕКСІ ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО КАТАРАЛЬНОГО ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА НІТРАТН03АБРУДНЕНИХ ТЕРИТОРІЯХГодованець, О.І.
2009БІОФЛАВОНОЇДИ У КОМПЛЕКСІ ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО КАТАРАЛЬНОГО ГІНГІВІТУ В ДІТЕЙГодованець, О.І.
2009ВЗЯМОЗВ'ЯЗОК ПАТОЛОІЇ РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ І СТОМАТОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙГодованець, О.І.; Кузняк, Н.Б.
2005ВПЛИВ "ДІСАНОЛУ -1" НА ДЕЯКІ БІОХІМІЧНІ ТА ГЕМАТОЛОГІЧНІ ПОКАЗНИКИ, СТАН ТКАНИН ПАРОДОНТУ ПРИ ХРОНІЧНОМУ КАДМІОЗІКардащук, М.Д.; Ерстенюк, Г.М.; Годованець, О.І.
2007ВПЛИВ ХРОНІЧНОЇ НІТРАТНОЇ ІНТОКСИКАЦІЇ НА СТАН СИСТЕМИ АНТИОКСИДАНТНОГО ЗАХИСТУ В ЩУРІВГодованець, О.І.; Рожко, М.М.; Ерстенюк, А.М.
2012Вроджена патологія щелепно-лицевої ділянки в дітей Чернівецької області.Годованець, О.І.; Урсу, М.В.
2012ВРОДЖЕНА ПАТОЛОГІЯ ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЕВОЇ ДІЛЯНКИ, СТАТИСТИКА, КЛІНІКА, ШЛЯХИ РЕАБІЛІТАЦІЇГодованець, О.І.; Урсу, М.В.
2009Віддалені результати застосування препаратів "Протефлазід" та "Імунофлазід" у комплексі лікування хронічного катарального гінгівіту в дітейГодованець, О.І.; Кашлакова, О.С.; Годованець, Ю.Д.
2012ВІДДАЛЕНІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ АНТИОКСИДАНТНОЇ ДІЇ У КОМПЛЕКСІ ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО КАТАРАЛЬНОГО ГІНГІВІТУ В ДІТЕЙГодованець, О.І.
2013ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ФІСУР ЯК МЕТОД ПРОФІЛАКТИКИ КАРІЄСУ ЗУВІВ У ДІТЕЙГодованець, О.І.; Кузняк, Н.Б.; Гончаренко, В.А.; Іваніцька, Олеся Вікторівна
2005ДЕСЕНСИБІЛІЗУЮЧІ І ПРОТЕКТОРНІ ВЛАСТИВОСТІ "ДІСАНОЛУ - 1" ЗА УМОВ ОТРУЄННЯ СОЛЯМИ ВАЖКИХ МЕТАЛІВГодованець, О.І.; Ерстенюк, А.М.; Кардащук, М.Д.
2009ДЕЯКІ БІОХІМІЧНІ ПОКАЗНИКИ РОТОВОЇ РІДИНИ ДІТЕЙ, ХВОРИХ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТГодованець, О.І.; Васкан, О.В.
2014Динамика прорезывания постоянных первых моляров у детей, проживающих в йоддефицитных регионахГодованець, О.І.; Кузняк, Н.Б.; Бамбуляк, А.В.
2009ДИСМЕТАБОЛІЗМ РОТОВОЇ РІДИНИ У ДІТЕЙ ПРИ ЦУКРОВОМУ ДІАБЕТІГодованець, О.І.
2015ДІАГНОСТИКА ЗМІН ТКАНИН ПАРОДОНТА В ДІТЕЙ ІЗ ДИФУЗНИМ НЕТОКСИЧНИМ ЗОБОМГодованець, О.І.; Рожко, М.М.
2007ЕКОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЗАХВОРЮВАНЬ ПАРОДОНТА В ДІТЕЙ, ЩО МЕШКАЮТЬ У РЕГІОНАХ З ПІДВИЩЕНИМ ВМІСТОМ НІТРАТІВ У ПИТНІЙ ВОДІГодованець, О.І.; Власик, Л; Рожко, М.М.
2007ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ ПРОТЕФЛАЗІД У КОМПЛЕКСІ ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО КАТАРАЛЬНОГО ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙГодованець, О.І.
2011Ефективність антиоксидантної терапії у комплексному лікуванні хронічного катарального гінгівіту в дітей.Годованець, О.І.; Кузняк, Н.Б.; Бурик, З.Ю.
2007ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ «ПРОТЕФЛАЗІД» ТА «ІМУНОФЛАЗІД» У КОМПЛЕКСІ ЛІКУВАННЯ ХРОНІЧНОГО КАТАРАЛЬНОГО ГІНГІВІТУ У ДІТЕЙГодованець, О.І.; Рожко, М.М.