Browsing by Author Геруш, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 49  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Актуальність та перспективи використання лікарської рослинної сировини тополі китайської в медицині та фармаціїРовінський, О.О.; Геруш, О.В.
2018Алгоритм розробки нових фітозасобів гепатотропної діїГеруш, О.В.; Яковлєва, Л.В.
2011-09Вивчення впливу гранул "Гепатропін" на перебіг хронічного гепатиту щурівГеруш, О.В.; Гладкова, Л.В.; Спиридонов, С.В.
2021Вивчення гепатопротекторної активності гранул «Гепатропін» на експериментальній моделі гепатиту, викликаного парацетамоломГеруш, О.В.
2011Вивчення сенсибілізуючих властивостей препарату на основі природної сировини капсул "Гепафісан"Яковлєва, Л.В.; Леницька, О.Б.; Геруш, О.В.; Горбань, О.М.
2012-04Влияние препаратов кверцетина на показатели фибринолитической активности у крысГорошко, А.М.; Заморский, И.И.; Штрыголь, С.Ю.; Геруш, О.В.
2015Вплив гранул «Полігербагастрин» на стан жовчовидільної функції печінки щурів в умовах гострого токсичного гепатитуГеруш, Олег Васильович; Яковлєва, Л.В.; Геруш, О.В.; Яковлева, Л.В.; Gerush, O.V.; Iakovlieva, L.V.
2022Вплив капсул «Фітовенол» на розвиток транссудативного набряку у щурівГеруш, О.В.
2011Вплив ліпіну та ліпофлавону на показники антиоксидантного захисту в щурів із модельною патологією нирокЗаморський, І.І.; Геруш, І.В.; Геруш, О.В.; Горошко, О.М.
2009Вплив препаратів кверцетину на виживаність тварин за умов етиленгліколевої гострої ниркової недостатностіГорошко, О.М.; Геруш, О.В.; Геруш, І.В.; Заморський, І.В.
2014Вплив статинів на функціональний стан нирок щурів та вміст прозапальних цитокінів в плазмі крові за токсичної форми гострої ниркової недостатностіЗаморский, І.І.; Геруш, О.В.; Зеленюк, В.Г.
2010Вплив тіотриазоліну на показники функції нирок у щурів з гострою гліцероловою нефропатієюГеруш, О.В.; Геруш, І.В.; Горошко, О.М.
2011Вплив тіоцетаму на стан про - та антиоксидантного балансу в організмі щурів з гострою нирковою недостатністюГеруш, О.В.; Горошко, О.М.; Геруш, І.В.
2011Впровадження елементів дистанційного навчання на кафедрі фармаціїЗеленюк, В.Г.; Геруш, О.В.; Кишкан, І.Г.; Горошко, О.М.
2020Гельмінтози: актуальні аспекти лікуванняГрешко, Ю.І.; Геруш, О.В.; Садогурська, К.В.
2014Гранули «Полігербагастрин» – перспективний гепатозахисний лікарський засібГеруш, О.В.; Леницька, О.Б.; Гладкова, Л.В.; Яковлєва, Л.В.
2024До 80-річчя БДМУ: наукові здобутки кафедри фармаціїГеруш, О.В.
2011Дослідження гепатозахисної дії нового рослинного засобу "ШКТ-2"Яковлєва, Л.В.; Геруш, О.В.; Спиридонов, С.В.
2011Дослідження мембраностабілізувальної дії гранул із рослинної сировини для ліквання шлунково - кишкового тракту на моделі спонтанного гемолізу еритроцитівЯковлєва, Л.В.; Геруш, О.В.; Гладкова, Л.В.; Спиридонов, С.В.
2023Дослідження протизапальної активності нового полікомпонентного рослинного засобуГеруш, О.В.