Browsing by Author Волошин, О.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 18 of 18
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Аналіз впровадження «Стратегії Всесвітньої організації охорони здоров’я в галузі народної медицини 2014-2023 рр.» в систему охорони здоров’я УкраїниВолошин, О.І.; Сенюк, Б.П.; Малкович, Н.М.; Васюк, В.Л.
2014Вікові аспекти перебігу та клініки у хворих на подагру на тлі метаболічного синдромуВолошин, О.І.; Доголіч, О.І.
2011Вікові особливості вмісту окремих цитокінів у крові хворих на цироз печінки невірусного походженняВолошин, О.І.; Присяжнюк, В.П.
2017Вікові та клінічні аспекти поліморбідності та коморбідності у чоловіків та жінок, хворих на подагруВолошин, О.І.; Доголіч, О.І.
2004Екстракт гінкго білоба як засіб адьювантної терапії при лікуванні хронічної серцевої недостатностіВолошин, О.І.; Бачук-Понич, Н.В.
2011Ектіс як засіб оптимізації лікування хворих на дисбактеріоз кишечнику поліетіологічного походженняВолошин, О.І.; Васюк, В.Л.; Луник, Д.Д.
2004Ефективність препарату "Кардіофіт" у хворих із хронічною серцевою недостатністю ішемічного генезу та супутнім хронічним обструктивним бронхітомЛаврусевич, К.О.; Волошин, О.І.
2002Застосування лавру благородного в комплексній терапії хворих на хронічний обструктивний бронхітВолошин, О.І.; Сплавський, О.І.
2017Зв'язок A313G поліморфізму гену GSTP1 з біохімічними показниками крові у хворих на хронічний гепатитПрисяжнюк, В.П.; Волошин, О.І.
2008Клінічні та вікові особливості патології системи травлення у хворих, які проживають у зонах екологічного забрудненняВолошин, О.І.; Вдовічен, А.М.; Буймістр, Н.І.; Наврата, В.М.; Шкварковська, А.А.
2004Ліки рослинного походження: минуле, сьогодення, майбутнєВолошин, О.І.; Шубравський, А.О.; Волошина, А.О.; Сенюк, Б.П.
2015Оздоровче харчування в XXI столітті: нова стратегія ВООЗ та можливості впровадження в УкраїніВолошин, О.І.; Бойчук, Т.М.; Волошина, Л.О.
2002Перманентна фітотерапія як шлях протидії впливу негативних екологічних чинників та ксенобіотиківВолошин, О.І.; Шубравський, А.О.; Волошина, Л.О.; Васюк, В.Л.; Бесараба, І.Л.; Бачук, Н.В.
2015Подагра і гіпотиреоз: гендерні і вікові особливості коморбідності та лікувально-профілактичні аспектиВолошин, О.І.; Доголіч, О.І.; Пашковська, Н.В.
2020Синдром хронічної втоми – новітній виклик медицини світуВолошин, О.І.
2018Спосіб підвищення ефективності імунореабілітації хворих на вторинні імунодефіцитні станиВолошин, О.І.; Доголіч, О.І.
2014Фітотерапевтичні аспекти корекції коморбідної патології гепатобіліарної системи на тлі супутніх уражень інших органів і системВолошин, О.І.
2014Фітофармакокорекція метеозалежних пацієнтів з кардіальними та церебральними проявамиВолошин, О.І.; Васюк, В.Л.