Browsing by Author Возна, Х.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 8 of 8
Issue DateTitleAuthor(s)
2016-02-09Визначення білку цистатину С для виявлення порушень видільної функції нирок у хворих на ВІЛ-інфекціюБойко, Ю.І.; Баланюк, І.В.; Возна, Х.І.; Москалюк, В.Д.; Андрущак, М.О.
2015Герпетична інфекція у структурі ВІЛ-асоційованих захворюваньМоскалюк, В.Д.; Соколенко, М.О.; Голяр, О.І.; Возна, Х.І.; Кривецька, С.С.
2015Ендотелій: функціональні властивості та його дисфункція (огляд літератури з матеріалами власних досліджень)Возна, Х.І.; Москалюк, В.Д.; Сорохан, В.Д.
2016-02-09Застосування екстракорпорального методу детоксикації (плазмафарезу) в комплексній терапії хворих на лептоспіроз із врахуванням патогенетичних особливостей патологіїБойко, Ю.І.; Кривецька, С.С.; Андрущак, М.О.; Москалюк, В.Д.; Возна, Х.І.
2016-04Зміни показників варіабельності серцевого ритму ВІЛ-інфікованих хворих на фоні лікування молсидоміномМоскалюк, В.Д.; Возна, Х.І.
2017Клінічна ефективність застосування препарату "Гепадиф" в комплексному лікуванні хворих на хронічний гепатит ВДавиденко, О.М.; Мироник, О.В.; Возна, Х.І.
2013-04Стан показників гемограми у хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД на тлі антиретровірусної терапіїМоскалюк, В.Д.; Сорохан, В.Д.; Меленко, С.Р.; Баланюк, І.В.; Возна, Х.І.
2013-04Стан імунної системи у хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД під впливом антиретровірусної терапіїМоскалюк, В.Д.; Сорохан, В.Д.; Меленко, С.Р.; Баланюк, І.В.; Возна, Х.І.