Browsing by Author Вепрюк, Ю.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2015-07-07Важливість сучасних технологій у викладанні медичної біології для студентів стоматологічного відділенняШумко, Н.М.; Вепрюк, Ю.М.
2009Вплив ксенобіотиків на функції нирок статевонезрілих та статевозрілих щурівВепрюк, Юрій Михайлович; Вепрюк, Ю.М.; Vepriuk, Yu.M.
2008Вплив солей важких металів на хроноритми фібринолізу та протеолізу в тканинах нирокПішак, В.П.; Висоцька, В.Г.; Вепрюк, Ю.М.; Шумко, Н.М.; Гуралюк, В.М.
2004Вплив шишкоподібного тіла на біоритмологічний профіль показників неспецифічного імунітету при старінні організмуЗахарчук, Олександр Іванович; Вепрюк, Юрій Михайлович; Грицюк, Мар'яна Іванівна; Захарчук, А.И.; Вепрюк, Ю.М.; Грицюк, М.И.; Zakharchuk, O.I.; Vepriuk, Y.M.; Grytsiuk, M.I.
2017Мелатонін як нефропротекторний засіб у різних вікових групах тварин на тлі впливу ксенобіотиківВепрюк, Ю.М.
2020Методичні аспекти при викладанні медичної паразитології студентам стоматологічного факультетуВепрюк, Ю.М.; Черновська, Н.В.
2019Особливості порушень іонорегулювальної функції нирок викликаних солями свинцю у статевонезрілих щурівВепрюк, Ю.М.
2015Особливості функцій нирок в інтактних статевозрілих та статевонезрілих щурів за умов гіперфункції шишкоподібної залозиВепрюк, Ю.М.
2014Оцінка показників функцій нирок за умов дії солей свинцю на інтактних статевонезрілих щурівВепрюк, Ю.М.
2016Патогенетична корекція мелатоніном наслідків комбінованого впливу солей алюмінію і свинцю на іонорегулювальну функцію нирок у статевонезрілих щурівВепрюк, Ю.М.
2018Порівняльна характеристика показників іонорегулювальної функції нирок в інтактних статевозрілих та статевонезрілих щурівВепрюк, Ю.М.