Browsing by Author Білецький, С.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 29  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Артеріальна гіпертензія і ожиріння: сучасні підходи до лікуванняКазанцева, Т.В.; Білецький, С.В.; Петринич, О.А.
2014Асоціація поліморфізму генів ACE (I/D) та eNOS (894G>T) із системною запальною відповіддю, дисфункцією ендотелію у хворих із гострим інфарктом міокарда: зміни під впливом лікуванняУрсуляк, Ю.В.; Сидорчук, Л.П.; Крикливець, Л.Г.; Білецький, С.В.; Петринич, О.А.; Соколенко, А.А.
2020Взаємозв'язок порушень вуглеводного та ліпідного обміну залежно від значення індексу маси тіла у хворих на артеріальну гіпертензію у поєднанні з ішемічною хворобою серцяБілецький, С.В.
2015Взаємозв’язок порушень ліпідного обміну з ураженням нирок у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з цукровим діабетом типу 2Білецький, С.В.; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.; Бойко, В.В.
2021Вплив метаболітотропної терапії з використанням кверцетину та аргініну гідрохлориду на перебіг захворювання у хворих на гіпертонічну хворобу іі стадії у поєднанні з ішемічною хворобою серцяБілецький, С.В.
2022Вплив метаболітотропної терапії із використанням кверцетину і аргініну гідрохлориду на перебіг захворювання у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії у поєднанні з ішемічною хворобою серця та цукровим діабетом 2Білецький, С.В.
2018Вплив поліморфізму гена PPAR-γ2 на показники ліпідного обміну та оксидантно-антиоксидантний гомеостаз у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з ішемічною хворобою серця та цукровим діабетом 2 типуБойко, В.В.; Білецький, С.В.
2013Вплив піоглітазону на гемостаз та протеоліз у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з цукровим діабетом другого типуБілецький, С.В.; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.
2017Вплив терапії еналаприлом на ліпідний, вуглеводний обмін та деякі показники структурно-функціонального стану міокарда у хворих на гіпертонічну хворобу з метаболічним синдромомКазанцева, Т.В.; Білецький, С.В.; Петринич, О.А.
2014Вплив терапії моксонідином на показники ліпідного та вуглеводного обміну у хворих з метаболічним синдромомКазанцева, Т.В.; Білецький, С.В.; Петринич, О.А.
2012Генетичні та патофізіологічні механізми впливу ангіотензин-перетворювального ферменту (АПФ) та монооксиду нітрогену (NO) на геометричну модель лівого шлуночка у патогенезі артеріальної гіпертензіїГаборець, І.Ю.; Сидорчук, Л.П.; Урсуляк, Ю.В.; Сидорчук, А.Р.; Кушнір, О.В.; Білецький, С.В.; Іващук, Сергій Іванович; Сидорчук, Р.І.; Соколенко, А.А.; Сидорчук, І.Й.
2024Ефективність комбінованої антигіпертензивної терапії у хворих на гіпертонічну хворобуБілецький, С.В.
2019Ефективність метаболітотропної терапії хворих на гіпертонічну хворобу в поєднані з ішемічною хворобою серця та цукровим діабетом 2-го типу залежно від генотипу PPARγ2Білецький, С.В.
2022Калгарі-Кембриджська модель консультування як важлива складова симуляційного сценаріюРепчук, Ю.В.; Сидорчук, Л.П.; Петринич, О.А.; Сем'янів, М.М.; Білецький, С.В.; Казанцева, Т.В.; Соколенко, А.А.; Воронюк, К.О.
2007Коагуляційний гемостаз і артеріальна гіпертензіяСидорчук, Л.П.; Білецький, С.В.; Іващук, Сергій Іванович; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.; Грудецька, Ю.В.; Гресько, Л.М.; Сидорчук, Р.І.
2023Метаболітотропна терапія в лікуванні гіпертонічної хвороби коморбідної з ішемічною хворобою серцяБілецький, С.В.
2013Метаболічні ефекти моксонідину у хворих на метаболічний синдромКазанцева, Т.В.; Білецький, С.В.; Петринич, О.А.
2004Моделі впровадження сімейної медицини в місті ЧернівціБілецький, С.В.; Проц, В.Й.; Коцобан, П.Д.; Бабаєнко, Л.М.; Крикливець, Л.Г.; Бойко, В.В.
2016Можливості профілактики інсульту у хворих на гіпертонічну хворобу шляхом застосування S-амлодипіну та його комбінації з лізиноприломПетринич, О.А.; Білецький, С.В.; Казанцева, Т.В.
2022Місія лабораторії клінічних навичок сімейної медицини Центру симуляційної медицини та інноваційних технологій БДМУПетринич, О.А.; Сидорчук, Л.П.; Сем'янів, М.М.; Репчук, Ю.В.; Білецький, С.В.; Казанцева, Т.В.; Соколенко, А.А.