Browsing by Author Білецький, С.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 17 of 17
Issue DateTitleAuthor(s)
2014Асоціація поліморфізму генів ACE (I/D) та eNOS (894G>T) із системною запальною відповіддю, дисфункцією ендотелію у хворих із гострим інфарктом міокарда: зміни під впливом лікуванняУрсуляк, Ю.В.; Сидорчук, Л.П.; Крикливець, Л.Г.; Білецький, С.В.; Петринич, О.А.; Соколенко, А.А.
2020Взаємозв'язок порушень вуглеводного та ліпідного обміну залежно від значення індексу маси тіла у хворих на артеріальну гіпертензію у поєднанні з ішемічною хворобою серцяБілецький, С.В.
2021Вплив метаболітотропної терапії з використанням кверцетину та аргініну гідрохлориду на перебіг захворювання у хворих на гіпертонічну хворобу іі стадії у поєднанні з ішемічною хворобою серцяБілецький, С.В.
2022Вплив метаболітотропної терапії із використанням кверцетину і аргініну гідрохлориду на перебіг захворювання у хворих на гіпертонічну хворобу II стадії у поєднанні з ішемічною хворобою серця та цукровим діабетом 2Білецький, С.В.
2013Вплив піоглітазону на гемостаз та протеоліз у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з цукровим діабетом другого типуБілецький, С.В.; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.
2017Вплив терапії еналаприлом на ліпідний, вуглеводний обмін та деякі показники структурно-функціонального стану міокарда у хворих на гіпертонічну хворобу з метаболічним синдромомКазанцева, Т.В.; Білецький, С.В.; Петринич, О.А.
2012Генетичні та патофізіологічні механізми впливу ангіотензин-перетворювального ферменту (АПФ) та монооксиду нітрогену (NO) на геометричну модель лівого шлуночка у патогенезі артеріальної гіпертензіїГаборець, І.Ю.; Сидорчук, Л.П.; Урсуляк, Ю.В.; Сидорчук, А.Р.; Кушнір, О.В.; Білецький, С.В.; Іващук, Сергій Іванович; Сидорчук, Р.І.; Соколенко, А.А.; Сидорчук, І.Й.
2022Калгарі-Кембриджська модель консультування як важлива складова симуляційного сценаріюРепчук, Ю.В.; Сидорчук, Л.П.; Петринич, О.А.; Сем'янів, М.М.; Білецький, С.В.; Казанцева, Т.В.; Соколенко, А.А.; Воронюк, К.О.
2007Коагуляційний гемостаз і артеріальна гіпертензіяСидорчук, Л.П.; Білецький, С.В.; Іващук, Сергій Іванович; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.; Грудецька, Ю.В.; Гресько, Л.М.; Сидорчук, Р.І.
2013Метаболічні ефекти моксонідину у хворих на метаболічний синдромКазанцева, Т.В.; Білецький, С.В.; Петринич, О.А.
2004Моделі впровадження сімейної медицини в місті ЧернівціБілецький, С.В.; Проц, В.Й.; Коцобан, П.Д.; Бабаєнко, Л.М.; Крикливець, Л.Г.; Бойко, В.В.
2022Місія лабораторії клінічних навичок сімейної медицини Центру симуляційної медицини та інноваційних технологій БДМУПетринич, О.А.; Сидорчук, Л.П.; Сем'янів, М.М.; Репчук, Ю.В.; Білецький, С.В.; Казанцева, Т.В.; Соколенко, А.А.
2004Організація післядипломної підготовки сімейних лікарів у Буковинській державній медичній академіїПішак, В.П.; Коломоєць, М.Ю.; Білецький, С.В.
2007Плазмовий протеоліз у хворих на ессенціальну гіпертензіюСидорчук, Л.П.; Білецький, С.В.; Іващук, Сергій Іванович; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.; Гресько, Л.М.; Грудецька, Ю.В.; Сидорчук, Р.І.
2017Показники оксидативного стресу у хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з ішемічною хворобою серця та цукровим діабетом 2 типуБілецький, С.В.; Бойко, В.В.; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.
2013Показники прооксидантно-антиоксидантного гомеостазу та вміст монооксиду нітрогену у крові хворих на гіпертонічну хворобу в поєднанні з ішемічною хворобою серцяБілецький, С.В.; Ковальчук, Л.Ю.; Петринич, О.А.; Казанцева, Т.В.
2022Шлях формування професійних компетентностей під час вивчення дисципліни «Загальна практика (Сімейна медицина)»Сем'янів, М.М.; Сидорчук, Л.П.; Петринич, О.А.; Репчук, Ю.В.; Білецький, С.В.; Казанцева, Т.В.; Соколенко, А.А.