Browsing by Author Буймістр, Н.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 6 of 6
Issue DateTitleAuthor(s)
2012Геометричні моделі міокарда лівого шлуночка та допплерографічні показники кровотоку і товщини "інтима-медіа" черевного відділу аорти та її окремих непарних вісцеральних гілок у хворих на артеріальну гіпертензію залежно від поліморфізму генів АСЕ (I/D) та eNOS (T894G): патогенетичні паралеліГаборець, І.Ю.; Сидорчук, Л.П.; Кушнір, О.В.; Буймістр, Н.І.
2011Допплерографічні показники кровотоку та товщина “інтима-медіа” черевного відділу аорти у хворих на артеріальну гіпертензію залежно від поліморфізму генів АСЕ (I/D) та AGTR1 (A1166C), зв’язок із дисбіозом кишечникуКушнір, Оксана Василівна; Сидорчук, Л.П.; Плеш, І.А.; Буймістр, Н.І.
2009Ефективність застосування нуклеїнату в лікуванні хворих на неалкогольний стеатогепатитСливка, Наталія Олексіївна; Воєвідка, Оксана Степанівна; Хухліна, Оксана Святославівна; Буймістр, Н.І.
2008Клінічні та вікові особливості патології системи травлення у хворих, які проживають у зонах екологічного забрудненняВолошин, О.І.; Вдовічен, А.М.; Буймістр, Н.І.; Наврата, В.М.; Шкварковська, А.А.
2010Фармакологічна корекція порушень кровопостачання та мікрофлори кишечнику у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень за умов атеросклеротичного ураження мезентеріальних судинАндрусяк, Олександр Васильович; Ткач, Єлизавета Петрівна; Рихліцька, Катерина Валентинівна; Буймістр, Н.І.
2009Функціональний стан ендотелію у хворих на портальну гіпертензіюКазанцева, Тетяна Василівна; Сливка, Наталія Олексіївна; Буймістр, Н.І.