Browsing by Author Боднарюк, О.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 42  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2024Актуальні питання роботи служби дитячої гінекології в Чернівецькій областіБоднарюк, О.І.
2013Асоціативні взаємовідношення мікроорганізмів у вмісті порожнини піхви дівчат, хворих на сальпінгоофорит на тлі запальних захворювань нирок та сечового міхураБоднарюк, О.І.; Андрієць, Оксана Анатоліївна; Гуменна, К.Ю.
2020Аспекти розвитку порушень менструальної функції у дівчат з надмірною масою тілаБоднарюк, О.І.
2012-04-03Деякі імунологічні аспекти сальпінгооофоритів у дівчатБоднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.; Олексина, Н.М.
2012Деякі імунологічні аспекти сальпінгооофоритів у дівчатБоднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.; Олексина, Н.М.
2021Діагностика запальних захворювань органів малого тазу у дівчат-підлітківБоднарюк, О.І.
2019Діагностика сальпінгоофоритів у дівчат-підлітківБоднарюк, О.І.
2022Діагностика сальпінгоофоритів у дівчат-підлітківАндрієць, О.А.; Боднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.
2010Запальні захворювання внутрішніх статевих органів на тлі урологічної патології в дівчатБоднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.
2010Запальні захворювання внутрішніх статевих органів на тлі урологічної патології у дівчат БуковиниБоднарюк, О.І.; Андрієць, Оксана Анатоліївна; Манчуленко, Д.Г.; Сакрієр, А.Л.; Катеренчук, О.І.
2011Кандидозний вульвовагініт в практиці гінекологаАндрієць, Оксана Анатоліївна; Боднарюк, О.І.; Гуменна, К.Ю.
2010Клінічні аспекти виникнення та розвитку сальпінгооофоритів на тлі запальних захворювань нирок та сечового міхура у дівчат-підлітківБоднарюк, О.І.; Андрієць, Оксана Анатоліївна
2018Клінічні аспекти розвитку вульвовагініту у дівчатБоднарюк, О.І.; Андрієць, О.А.
2023Комплексне лікування сальпінгооофоритів, що розвинулись на тлі запальних захворювань нирок та сечового міхура у дівчат-підлітківБоднарюк, О.І.
2011Комплексне лікування сальпінгоофоритів на тлі запальних захворювань нирок та сечового міхура у дівчат-підлітківБоднарюк, О.І.; Андрієць, Оксана Анатоліївна
2012Мікробіоценоз вульви та піхви при запальних захворюваннях органів малого тазу у дівчат пубертатного вікуАндрієць, Оксана Анатоліївна; Боднарюк, О.І.; Манчуленко, Д.Г.; Шевчук, І.І.; Крайнічук, А.М.
2013Мікроекологія сечі у дівчат із сальпінгоофоритом, який розвинувся на тлі урологічної патології запального генезуБоднарюк, О.І.; Андрієць, Оксана Анатоліївна; Гуменна, К.Ю.
2012Невиношування вагітності у жінок, в анамнезі яких були запальні захворювання органів малого таза на тлі запальних захворювань нирок та сечового міхураБоднарюк, О.І.; Андрієць, Оксана Анатоліївна; Гуменна, К.Ю.
2009Оптимізація лікування запальних захворювань статевих органів у дівчат-підлітків на тлі деякої урологічної патологіїАндрієць, Оксана Анатоліївна; Боднарюк, О.І.; Ясинська, А.П.; Андрієць, А.В.
2013Порівняльна характеристика абсолютної і відносної кількості імунокомпетентних клітин у периферійній крові дівчаток, хворих на сальпінгооофорит в залежності від супутньої урологічної патології запального генезуБоднарюк, О.І.; Андрієць, Оксана Анатоліївна; Андрієць, А.В.