Browsing by Author Блажеєвський, М.Є.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 23  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2009Cпектрофотометричне визначення похідних фентіазину з використанням пероксомоносульфатної кислотиБлажеєвський, М.Є.; Шлюсар, О.І.
2011Вольтамперометричне визначення дипразину у вигляді сульфоксиду, одержаного за допомогою калій пероксомоносульфатуБлажеєвський, М.Є.; Шлюсар, О.І.; Кисіль, О.П.
2012Вольтамперометричне визначення етаперазину у біологічних рідинах організму у вигляді деривату – його S-оксидуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Вольтамперометричне визначення левомепромазину у вигляді S-оксиду, одержаного за допомогою пероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.; Кисіль, О.П.
2011Вольтамперометричне визначення похідних фенотіазину у вигляді сульфоксидів, одержаних за допомогою калій пероксомоносульфатуБлажеєвський, М.Є.; Шлюсар, О.І.; Кисіль, О.П.
2012Вольтамперометричне визначення тіоридазину у вигляді S,S’-діоксиду, добутого за допомогою калій пероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.; Кисіль, О.П.
2012Вольтамперометричне визначення хлорпромазину гідрохлориду у вигляді S-оксиду, одержаного за допомогою пероксомоносульфатуБлажеєвський, М.Є.; Шлюсар, О.І.; Кисіль, О.П.
2011Застосування калій кароату як реагента у методі непрямої полярографії похідних фентіазинуБлажеєвський, М.Є.; Шлюсар, О.І.
2012Кількісне визначення алкілзаміщених похідних фентіазину методом спектрофлуориметрії у вигляді S-оксидівШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.; Александрова, Д.І.
2012Кількісне визначення трифлюоперазину в лікарських препаратах методом спектрофлуориметрії у вигляді S-оксидуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.; Александрова, Д.І.
2012Кількісне визначення тіоридазину гідрохлориду методом спектрофотометрії у вигляді S,S’-діоксиду, одержаного за допомогою пероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Кількісне визначення тіоридазину методом вольтамперометрії, за допомогою калій пероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.; Кисіль, О.П.
2012Кількісне визначення хлорпромазину у розчинах для ін’єкцій аміназин 2,5 % в ампулах по 2 млШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Кінетика та механізм реакції S-окиснення дипразину калій гідрогенпероксомоносульфатомШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Методика спектрофотометричного визначення прометазину в сиропi у вигляді S-оксиду, одержаного за допомогою калій гідрогенпероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Методика спектрофотометричного визначення прометазину в ін’єкційній лікарській формі, у вигляді S-оксиду, одержаного за допомогою калій гідрогенпероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Пероксокислотометрія - як метод кількісного визначення похідних фентіазинуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Спектрофотометричне визначення левомепромазину у розчині для ін'єкцій за допомогою калій гідрогенпероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2011Спектрофотометричне визначення прометазину у вигляді S-оксиду отриманого за допомогою калій пероксомоносульфату.Шлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.
2012Спектрофотометричне визначення тіоридазину гідрохлорид у вигляді S,S’-діоксиду, одержаного за допомогою пероксомоносульфатуШлюсар, О.І.; Блажеєвський, М.Є.