Browsing by Author Андрієць, А.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 21  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2012-04-03Деякі імунологічні аспекти сальпінгооофоритів у дівчатБоднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.; Олексина, Н.М.
2012Деякі імунологічні аспекти сальпінгооофоритів у дівчатБоднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.; Олексина, Н.М.
2022Діагностика сальпінгоофоритів у дівчат-підлітківАндрієць, О.А.; Боднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.
2024Діагностичні критерії ендометріозу яєчниківАндрієць, А.В.
2010Запальні захворювання внутрішніх статевих органів на тлі урологічної патології в дівчатБоднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.
2007Клінічні аспекти виникнення та розвитку вульвовагінітів у дівчат в різні вікові періоди життяАндрієць, Оксана Анатоліївна; Андрієць, А.В.
2018Кількість антральних фолікулів як маркер оваріального резерву в пацієнток із безпліддям при ендометріозі яєчниківАндрієць, А.В.; Юзько, Олександр Михайлович; Андриец, А.В.; Юзько, А.М.; Andriiets, A.V.; Yuzko, O.M.
2009Оптимізація лікування запальних захворювань статевих органів у дівчат-підлітків на тлі деякої урологічної патологіїАндрієць, Оксана Анатоліївна; Боднарюк, О.І.; Ясинська, А.П.; Андрієць, А.В.
2013Порівняльна характеристика абсолютної і відносної кількості імунокомпетентних клітин у периферійній крові дівчаток, хворих на сальпінгооофорит в залежності від супутньої урологічної патології запального генезуБоднарюк, О.І.; Андрієць, Оксана Анатоліївна; Андрієць, А.В.
2011Розвиток запальних захворювань органів малого таза у дівчат-підлітків на тлі бактеріального вагінозуБоднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.
2012Розлади менструальної функції у дівчат Буковини на тлі деяких ендокринопатійЦисар, Ю.В.; Андрієць, А.В.; Небоженко, Х.М.; Андрієць, Оксана Анатоліївна
2011Роль бактеріального вагінозу в розвитку запальних захворюваннях малого таза у дівчат-підлітківБоднарюк, О.І.; Андрієць, Оксана Анатоліївна; Сакрієр, А.Л.; Олексина, А.Л.; Андрієць, А.В.
2012Роль грибів роду Candida в розвитку сальпінгооофоритів у дівчат-підлітківБоднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.
2012Роль прибіотиків у комплексному лікуванні бактеріального вагінозуБоднарюк, О.І.; Гуменна, К.Ю.; Андрієць, А.В.
2024Роль симуляційної медицини в навчанні акушера-гінекологаАндрієць, А.В.; Скапчук, Т.; Андрієць, О.А.
2023Роль ультразвукової діагностики ендометріозу яєчниківАндрієць, А.В.
2018Рівень антимюллерового гормону в крові у жінок із безпліддям при ендометріозі яєчниківАндрієць, А.В.; Юзько, Олександр Михайлович; Андриец, А.В.; Юзько, А.М.; Andriiets, A.V.; Yuzko, O.M.
2013Стан репродуктивного здоров'я дівчат-підлітків БуковиниАндрієць, Оксана Анатоліївна; Боднарюк, О.І.; Андрієць, А.В.
2012Функціональний стан тиреоїдної та репродуктивної системи у дівчат-підлітків Буковини з пубертатними менорагіямиЦисар, Ю.В.; Небоженко, Х.М.; Андрієць, А.В.
2021Характеристика метаболічних процесів при формуванні порушення менструальної функції на тлі ожиріння у дівчат-підлітківБоршуляк, А.А.; Андрієць, Оксана Анатоліївна; Андрієць, А.В.; Семеняк, Аліна Вікторівна; Боршуляк, А.А.; Андриец, О.А.; Андриец, А.В.; Семеняк, А.В.; Borshuliak, A. A.; Andriets, O.A.; Andriets, A.V.; Semeniak, A.V.