Browsing by Author Андрусяк, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2024Використання клінічних сценаріїв для професійного зростання медичних фахівцівДекальчук, С.В.; Смандич, В.С.; Андрусяк, О.В.; Коротун, О.П.; Бондар, В.О.
2017Ендотеліальна дисфункція, як предиктор розвитку та прогресування хронічного холециститу у пацієнтів із ІХС та ожиріннямГорбатюк, І.Б.; Андрусяк, О.В.
2016Катехоламіндепонувальна здатність еритроцитів у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень та хронічний некаменевий холециститДудка, Т.В.; Хухліна, О.С.; Дудка, І.В.; Андрусяк, О.В.
2022Клінічні та патогенетичні відмінності перебігу неалкогольного стеатогепатиту у хворих на ожиріння із гіпертонічною хворобою та високим рівнем тригліцеридівАндрусяк, О.В.
2017Нові підходи до лікування хронічного обструктивного захворювання легень та коморбідного хронічного пієлонефриту (огляд літератури)Хухліна, Оксана Святославівна; Вілігорська, К.В.; Андрусяк, Олександр Васильович; Антонів, А.А.; Хухлина, Оксана Святославовна; Вилигорская, К.В.; Андрусяк, О.В.; Антонив, А.А.; Khukhlina, O.S.; Viligorska, K.V.; Andrysiak, O.A.; Antoniv, A.A.
2023Особливості коморбідного перебігу хронічного панкреатиту із ішемічною хворобою серцяАндрусяк, О.В.; Пижик, М.А.
2023Оцінка коморбідності кардіоваскулярних та метаболічних захворювань у хворих з остеоартрозомАндрусяк, О.В.; Грицюк, М.О.
2011Профілактика раннього рецидивування виразкової хвороби дванадцятипалої кишки, асоційованої з Helicobacter pyloriАндрусяк, О.В.; Гайдичук, В.С.; Андрусяк, У.Я.; Мамінчук, О.П.
2023Роль оксидативного стресу в патогенезі прогресування коморбідності хронічного обструктивного захворювання легень та неалкогольного стеатогепатитуГринюк, О.Є.; Хухліна, О.С.; Гайдичук, В.С.; Андрусяк, О.В.
2011Стан колонізаційної резистентності та мікроекології товстої кишки у хворих на виразкову хворобу в період загостренняАндрусяк, О.В.; Сидорчук, І.Й.; Мамінчук, О.П.