Browsing by Author Іванчук, П.Р.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 17 of 17
Issue DateTitleAuthor(s)
2016Використання власного програмного забезпечення для кількісної оцінки змін сегмента ST на рутинній електрокардіограміІванчук, П.Р.
2019Вплив наявності та важкості перебігу серцевої недостатності на показники диференційованої електрокардіограми: можливості цифрової обробки електрокардіограмиІванчук, П.Р.; Тащук, В.К.
2014Впровадження цифрової обробки результатів функціональних методів дослідження в кардіологіїТащук, В.К.; Іванчук, П.Р.
2019Відмінності показника ST-slope у пацієнтів з різною локалізацією гострого інфаркту міокарда: можливості цифрової обробки електрокардіограмиІванчук, П.Р.; Тащук, В.К.
2019Відмінності показників диференційованого зубця Т залежно від типу ураження міокарда: можливості цифрової обробки електрокардіограмиТащук, В.К.; Іванчук, П.Р.
2011Динаміка ергометричної роботи серця у хворих на ішемічну хворобу серця та гіпертонічну хворобуГречко, С.І.; Тащук, В.К.; Шилов, М.В.; Поліщук, О.Ю.; Іванчук, П.Р.
2011Диференційована електрокардіографія в діагностиці гіпертрофії лівого шлуночка у хворих на ішемічну хворобу серця з артеріальною гіпертензієюРуснак, І.Т.; Тащук, В.К.; Іванчук, П.Р.; Кутайні, Абдуль Рахман
2018Застосування кількісної оцінки електрокардіограми для прогнозування небажаних аритмічних подій у пацієнтів з серцево-судинною патологієюІванчук, П.Р.
2023Коронарний синдром без елевації сегмента ST – можливості діджиталізації ЕКГТащук, В.К.; Іванчук, П.Р.; Маліневська-Білійчук, О.В.
2023Можливості використання ланцюгів Маркова в медициніІванчук, М.А.; Іванчук, П.Р.
2017Нові погляди на параметри сегменту ST та їх оцінка за допомогою власноствореного програмного забезпеченняІванчук, П.Р.
2014Оптимізація діагностики: диференційована електрокардіографіяРуснак, І.Т.; Тащук, В.К.; Іванчук, П.Р.
2023Перехід на студентоорієнтоване проведення занять з кардіології – шлях до якісної та успішної медичної освітиІванчук, П.Р.
2015Реєстр інфаркту міокарда малих міст України: застосування стрес-ехокардіографії у діагностиці різних форм ішемічної хвороби серцяІванчук, П.Р.
2014Реєстр інфаркту міокарда малих міст України: особливості регіонарної скоротливості у пацієнтів з різними формами ішемічної хвороби серцяІванчук, П.Р.; Тащук, В.К.
2023Студентоорієнтоване вивчення кардіології: впровадження на прикладі заняття про порушення ритмуІванчук, П.Р.
2023Цифрова обробка електрокардіограми: рання диференційна діагностика невідкладних станівІванчук, П.Р.; Тащук, В.К.; Маліневська-Білійчук, О.В.